Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel

#1 08-09-2013 01:57:18

 Fenrise

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1419714679.png

Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 09-06-2013
Posty: 936
Punktów :   25 
Motocykl: Router A500 / WS 50
Pojemność: 50 / 125
Przebieg: 10371 / 5003 km
Wiek: 26
Imię: Krystian

Nabór na administratora Forum.

Zgodnie z tym co opisywałem w temacie Forum bez wladzy oraz po uzyskaniu potwierdzenia u założyciela Forum przeprowadzone zostaną wybory na nowego administratora. Cały proces zostanie podzielony na dwa etapy.

------------------------------------------------------------------------------------

I. Zgłaszanie się osób chętnych.

Począwszy od godziny 00.00 dnia dzisiejszego (8 września, niedziela) do godziny 23:59 dnia 14 września (sobota) osoby chętne do opieki nad Forum mogą zgłaszać swoje kandydatury w tym temacie. W każdym zgłoszeniu wymaga się aby osoba opisała swoje doświadczenie w tej dziedzinie (o ile posiada), podała wiek oraz odpowiedziała dlaczego chce zostać administratorem. Jeśli ktoś z chętnych ma jakieś pomysły na dalsze funkcjonowanie forum może śmiało je przedstawić. Pomoże to użytkownikom w drugim etapie w podjęciu decyzji.

II. Głosowanie.

Po zebraniu kandydatur na Forum pojawi się sonda w której każdy z zarejestrowanych użytkowników będzie mógł oddać swój głos na danego kandydata. Sonda widoczna będzie przez 3 7 dni od zakończenia składania kandydatur, czyli do godziny 23:59 17 21 września (sobota).

Po wyłonieniu osoby z największą ilością głosów założyciel forum PLShadoV nada jej uprawnienia administratora.

------------------------------------------------------------------------------------


Na koniec chciałbym przedstawić kilka uwag odnośnie pełnienia wyżej opisanej funkcji:

- Preferowane są osoby które obecnie nie prowadzą innych for.
- Prowadzenie forum to swojego rodzaju odpowiedzialność, dlatego też i od kandydatów wymaga się przede wszystkim dojrzałości i odpowiedzialności.
- Funkcja administratora wymaga pewnej ilości wolnego czasu. Proszę dokładnie przemyśleć czy znajdziemy czas na zajmowanie się Forum.
- Bycie administratorem Forum to także praca nad jego doskonaleniem i rozwojem. Jeśli nie mamy pojęcia jak to robić lub nie mamy na to żadnego pomysłu lepiej dwa razy przemyśleć czy warto się angażować.

- Jeśli zgłosi się tylko jeden kandydat, sonda w drugim etapie zawierać będzie tylko pytanie "Czy zgadzasz się aby użytkownik XXX pełnił funkcję administratora" oraz odpowiedzi Tak/Nie.
- Jeśli nie zgłosi się nikt, czas składania kandydatur zostanie wydłużony do końca miesiąca.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań proszę pisać na PW.

Od tego momentu osoby zainteresowane proszę o składanie kandydatur poniżej zgodnie z wytycznymi zawartymi w pierwszej części ogłoszenia. Osoby niezainteresowane proszę o nie wypowiadanie się w tym temacie. Do dyskusji na temat wyborów (o ile ktoś ma ochotę) proszę założyć osobny wątek.


Update 15.09.2013r - Ze względu że na Forum użytkownikom głosowanie zajmuje sporo czasu, czas głosowania został przedłużony do 7 dni.

Offline

 

#2 08-09-2013 19:09:10

 k9602

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1419714679.png

45453234
Call me!
Skąd: 40km od krakowa nieznajdziesz
Zarejestrowany: 02-07-2012
Posty: 1555
Punktów :   16 
Motocykl: RometRouterWs50/2012
Pojemność: 72ccm
Przebieg: 9000km+
Wiek: 19
Imię: Konrad

Re: Nabór na administratora Forum.

Witam
Mam na imię Konrad (17 lat) już od dawna jestem zwiazany z tym forum stale aktywny, oprócz tego kiedy miałem bana Byłem za czasów Dona moderatorem na tym forum wiekszosc zapewne mnie pamięta, niestety z powodu bana zostałem zmuszony do pomocy koledze w jego forum . Jako ze jestem,(lub byłem) tam tylko moderatorem z chęcią bedę kandydował na tym forum na administratora lub moderatora, posiadam spore doswiadczenie gdyż pracuje w branzy informatycznej z checią postaram sie rozkrecic to forum wprowadzając coraz to nowe pomysły. Postaram sie je doprowadzić do porządku gdyż teraz jest w opłakanym stanie (style itd). Mam nadzieję że będę mógł spełnić swoje obietnice zostajać wybranym na 1 z funkcji.Na forum wchodze dość często teraz chodzę do szkoły wiec o 15 jestem w domu i mogę praktycznie w każdej chwili wejść na forum i coś pomóc.

Ostatnio edytowany przez konrad960229 (08-09-2013 19:13:35)


Motocyklista ma nie tylko oktany w baku, lecz także olej w głowie

Offline

 

#3 08-09-2013 21:14:08

 Johnu

Forumowy Lord Ciemności

40182824
Skąd: Łódzkie
Zarejestrowany: 07-08-2013
Posty: 715
Punktów :   18 
Motocykl: Krabonszcze po łonce
Pojemność: skaczom jak zajonce
Przebieg: Niewielki
Wiek: 17

Re: Nabór na administratora Forum.

Dobra,więc nie liczę na wiele,ale trzeba rozruszać temat.
Imię me Jakub.Lat 16.Stale udzielający się (aż do przesady momentami) na forum,a romka mam pierwszy sezon,więc pewnie troszkę Was tutaj na forum jeszcze pomęczę
Jestem w szkole informatycznej,więc jako takie pojęcie mam,do tego prowadziłem kiedyś forum ze znajomymi,kiedy w wieku lat 14 grałem w przeróżne gry Multiplayer.Skończyłem z tym ponad rok czasu temu.
Co by tutaj dodać..jestem chyba "w miarę" z ortografii,przynajmniej staram się pisać po polsku,nie po polskiemu.
Na chwilę obecną chyba tyle.Decydujcie panowie i panie,ja się od głosu wstrzymuję
Pozdrawiam.


http://oi61.tinypic.com/256qqu0.jpg
"Pisząc w internecie używajmy polskich liter, bo jest różnica między zrobieniem komuś łaski, a zrobieniem komuś laski"
prof. J. Bralczyk

Offline

 

#4 14-09-2013 15:15:34

 Monster96

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420929722.png

Skąd: Kopenchaga obok Sandomierza
Zarejestrowany: 09-09-2013
Posty: 479
Punktów :   
Motocykl: Zumico gr500 -Ulep po dzwonie-
Pojemność: 72
Przebieg: 3k
Wiek: 18
WWW

Re: Nabór na administratora Forum.

Jestem co prawda nowy tutaj , ale nic nie kosztuje i nic nie zaszkodzi spróbować

Mam na imię Kamil lecz koledzy mówią mi monster . Mam 17 lat w styczniu wpadnie 18. Jestem w 1 kl. technikum ( powtarzam klasę ponieważ po wypadku nie zdałem ) . Chciałbym zostać administratorem ponieważ mam wiele pomysłów jak rozwinąć forum . Obecnie nie jestem związany z żadnym innym forum a każda wolna chwilę spędzam tutaj lub w garażu ^^ . Moja wiedza na temat motocykli z chińskimi silnikami 139FMB jest na średnim poziomie . Jako "admin" mam również średnie doświadczenie , byłem moderatorem na dwóch forach , założycielem dwóch ( żadne nie było o tematyce motoryzacji ), administratorem jednego prywatnego serwera gry metin2 . Mam dosyć niezłą wiedzę z zakresu informatyki gdyż byłem przez pewien czas byłem wręcz zafascynowany ta nauką , chodziłem do technikum na ten profil lecz po prostu infa mi się znudziła i wybrałem mechanizacje .  Co by tu jeszcze napisać ? Chyba tyle o mnie , mogę jedynie dodać że jako admin nie będę szpanował władzą a każda zmianę konsultował z całą społecznością forum

Pozdrawiam ^^ M96


-* <3 ZARĘCZONY <3 -*

***   Zumico Cafe Racer ***> http://www.routerws50.pun.pl/viewtopic. … 163#p28163 -
*** Romet T1-50 ***> http://www.routerws50.pun.pl/viewtopic. … 452#p33452
Wbij i zostaw komentarz ! ***********

Offline

 

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder 酒店 秘鲁