Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel
Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

Zasady Forum

Wszystkich odwiedzających, użytkowników oraz administrację
obowiązuje poniższy regulamin Forum Router WS 50.
I. Kultura zachowania się i wypowiedzi.
1. Wszystkich korzystających z Forum zobowiązuje się do przestrzegania zasad Netykiety.
2. Zobowiązuje się użytkowników o wypowiadanie się zgodnie z zasadami ortografii i gramatyki języka polskiego. Każda współczesna przeglądarka posiada funkcję sprawdzania pisowni i to naprawdę nie problem podkreślone słowa poprawić.
3. Uprasza się użytkowników o nie używanie słów wulgarnych, za wyjątkiem szczególnych sytuacji gdy wymaga tego cytat lub treść postu podkreślająca dane emocje.
4. Zakazuje się wyzwisk oraz prowadzenia kłótni na przestrzeni Forum - tym podobne sprawy proszę załatwiać za pośrednictwem systemu PW.
5. Zakazuje się stosowania gróźb odnoszących się do życia realnego - wszelkie tego przejawy będą karane i zgłaszane odpowiednim służbom.


II. Aktywność na Forum.
5. Zakładając nowy temat postaraj się odzwierciedlić jego treść - nagminnie pojawiające się tematy z nazwą typu "prosze odp.", "problem", "wtf" itd. będą usuwane.
6. Dodając nowy temat upewnij się że znajduje się on w odpowiednim dziale.
7. Staraj się nie pisać posta pod postem, zamiast tego używaj opcji Edytuj. Wyjątkami są:
a) Sytuacja gdy po dłuższym czasie od Twojej ostatniej wypowiedzi wnosisz coś nowego do tematu a wątek zdążył już przesunąć się niżej w kolejności stając się niewidocznym.
b) Sytuacja w której nie doczekałeś się żadnej odpowiedzi. W takim wypadku przysługuje możliwość trzykrotnego "podbicia" tematu w celu jego odświeżenia w odstępach czasu maksimum 7 dni. Po wykorzystaniu limitu gdy nadal nie pojawi się odpowiedź - temat zostanie skierowany do działu "Nierozwiązane tematy".
8. Dozwolone jest wklejanie linków do sklepów lub zakładów usługowych o profilach działalności odpowiadających treści danego tematu.
9. Zakazane jest wklejanie linków i odnośników do stron z treściami pornograficznymi, niesmacznymi lub niezgodnymi z polskim prawem.
10. Zakazane jest usuwanie przez użytkowników adnotacji administracyjnych w postach. Adnotacje te są napisane kolorem czerwonym pod treścią posta i zawierają także nick osoby piszącej adnotację.

III. System kar.
Nagminne niestosowanie się do zapisów regulaminu skutkować będzie następującymi konsekwencjami:

I stopień - ostrzeżenie (tzw. warn).
II stopień - drugie ostrzeżenie.
III stopień - blokada konta na okres 1 dnia.
IV stopień - blokada konta na okres 7 dni.
V stopień - blokada konta na okres miesiąca.
VI stopień - stała blokada konta.

System działa na zasadzie awansu. Przykładowo użytkownik po otrzymaniu pierwszego ostrzeżenia (I stopień) dalej nie stosując się do zasad - dostanie II stopień kary. Za następnym przewinieniem dostanie III itd. Wyjątkiem od tego systemu jest pkt. 5. Jakiekolwiek pojawienie się groźby dotyczącej życia realnego wobec innego użytkownika skutkuje natychmiastową blokadą konta i zgłoszeniem danych na policję.

W sytuacjach wyjątkowych, przykładowo pojawienia się na Forum spam bota, reklamiarza czy podobnych administracja zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zablokowania konta.


stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
(Sezon 01) Finał IMP: zakład pogrzebowy mokotów ewidencjapojazdow.pl masaż relaksacyjny poznań