Ogłoszenie

Witamy serdecznie wszystkich gości odwiedzających nasze forum.

Traktuje ono w głównej mierze o Routerze WS 50, ale użytkownicy innych motorowerów o podobnej konstrukcji również są bardzo mile widziani.

GORĄCO ZAPRASZAM DO REJESTRACJI.

Panel
  • Index
  •  » Awarie
  •  » Nie pali, a jak odpali po kilku set metrów traci obroty i gaśnie

#1 02-06-2013 14:27:07

 Drespes

http://www.routerws50.pun.pl/_fora/routerws50/gallery/717_1420927451.png

Skąd: Mikołów
Zarejestrowany: 02-06-2013
Posty: 61
Punktów :   
Motocykl: WS 50
Pojemność: 110
Przebieg: 7000
Wiek: 23

Nie pali, a jak odpali po kilku set metrów traci obroty i gaśnie

Hej mam wielki problem, mam ws50 i generalnie wszystko było ok przez 300 km potem przestał palić z rozruszkia i palił tylko z kopki  chyba że był rozgrzany to odpalał ze startera, znajomy powiedział że to gaźnik i że się zna(zawodowy kierowca 30 lat uznałem że można zaufać) i pokręcił śrubkami i teraz nie pali wogóle z pycha odpala ale jedynie po dłuższej przewie  stania koło 40 minut i popracuje przez kilometr obroty płynnie się wtedy wkręcają ale po ujechaniu kilometra zaczyna tracić obroty rwać i dusić się po czym gaśnie i koniec jazdy paliwo z kranika wiem że dochodzi bi sciągnołemwężyk z kranika i leci bez przeszkóda e obajwy nasiliły sie po dolaniu nowego paliwa wcześniej jak nie palił poczekałe 40 minut odpaliłem i robiłem trasy po 30km bez  niczego, neiznam się na tym ale podejrzewam rozlegulowany gaźnik lub a może i dodatkowo że paliwo było z woda lub czyms. Dodam jeszcze że może i wszystko było dobrze  pierwsza jazda po regulacji gaźnika była po deszczu i może tu mam szukać przyczyny.

Offline

 
  • Index
  •  » Awarie
  •  » Nie pali, a jak odpali po kilku set metrów traci obroty i gaśnie

stat4u stat4u

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs łódz